úterý 13. července 2010

Nejtrapnější první rande

13.7.2010 (emailovky)

Říkala jsem si: to snad není ani možný.
Reklama
Říkala jsem si: tenhle trapas bych dlouho rozcházela.
A říkala jsem si: tohle musím hodit na blog...

Jestli je to fakt pravdivý příběh, nepovím, jaksi jsem nebyla u toho. Ale v životě se občas přiházívají nahodilosti a zákony schválnosti. Taky se tomu říká trapasy.

NEJTRAPNĚJŠÍ PRVNÍ RANDE . . .


Snad všichni jsme zažili špatný rande, ale tohle je něco... Jay Leno Šel mezi diváky, aby vyhledal ženu, která zažila nejtrapnější první schůzku. Vítězkyně popsala svůj zážitek. A nikdo se neptal, proč si Cenu zasloužila! Řekla, že to bylo uprostřed zimy ...Sněžilo a byl pěkný mráz...a kluk ji vzal na lyžování do hor. Byl to denní výlet (ne přes noc).

Neznali se - koneckonců - a ještě se nikdy nepotkali. Byla to trochu zábava, ale nic se celkem nedělo až do chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů.. Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat, že si neměla dávat to extra kafe. Byli asi hodinu daleko od nejbližšího záchodu a v úplné pustině! S rozpaky se mu svěřila. Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet, což na chvíli fungovalo. Naneštěstí, kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě se dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet - a tak musel ke krajnici a zastavit auto. Ona se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a začala. V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila. Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici - byl to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se juknout. Jediné, na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci. Nicméně, hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu .Jak se ohnula, aby si natáhla kalhoty, zjistila, že je pevně přilepena k tomu nárazníku .Myšlenky na jazyk mrazem přilepený k hůlkám jí vstoupily do hlavy, jak se marně pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu. Rychle začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně nový problém. Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle, odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že jí opravdu přimrzla jedna půlka k autu a že potřebuje trochu pomoci! Jak obcházel auto, tak se pokoušela zakrýt svetrem a jak se tak dívala úpěnlivě do jeho očí, on se začal hrozně smát. Ona se také začala hihňat a když se konečně uklidnili, začali to dilema řešit. Zřejmě čelili, i v této hystericko-komické situaci, opravdovému problému. Oba souhlasili, že potřebují něco horkého, aby osvobodili její chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu! Mluvíc o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili, že tímto způsobem jej také musí řešit. Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na prvním rande "odčůral"půlku zadku od nárazníku!
A jak jejich první "trapné" rande skončilo?
Stal se jejím manželem a seděl vedle ní na "Tonight show", kde bezkonkurenčně vyhrála ! ! !

Žádné komentáře:

Okomentovat